Claudio Marchisio ka publikuar letrën e lamtumirës nga Juventus

Claudio Marchisio është përshëndetur me Juventusin.

Mesfushori ka publikuar një letër të lamtumirës nga klubi i tij i fëmijërisë.

Juventus dhe Marchisio u pajtuan për shkëputjen e kontratës një ditë para fillimit të sezonit të ri në Serie A.

Kurse, në pritje të një klubi të ri, Marchisio ka publikuar letrën e lamtumirës nga Juventus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here