Ish-lojtari i Fiorentinës dënohet me 6 muaj burg, pasi terrorizoi gruan e tij

Ish-futbollisti i Republikës Çeke është dënuar me gjashtë muaj burg.

Gjykata e Brnosë ka vendosur kështu ditën e enjte pasi ka reklamuar shërbime seksuale të ish-gruas së tij Vad’ka Erbova në internet.

Partnerja aktuale e 44-vjeçarit Katerina Kristelova është gjobitur me 50,000 CZK për bashkëpunim duke postuar një nga tre reklamat si Z. Erbova.

Repka ka luajtur 45 ndeshje me Republikën Çeke dhe ka luajtur për shumë klube europiane si Fiorentina në Serie A dhe West Ham në Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here