Formacionet zyrtare: Liverpool-Brighton

Liverpooli dhe Brightoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier, ku Xherdan Shaqiri edhe kësaj radhe është në bankën rezervë.

Reds janë nikoqirë të Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të kampionatit anglez.

Liverpool:

Brighton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here