PSG ka arritur marrëveshjen me Bayernin, por tani ka një problem!?

Mediat franceze shkruajnë se Bayerni dhe PSG kanë arritur marrëveshjen për Juan Bernat.

PSG ka ofruar 14 milionë euro dhe Bavarezët janë të gatshëm për ta pranuar ofertën, por tani Parizienët kanë hasur në një problem me vet lojtarin.

Bernat ka kërkuar nga PSG pagë vjetore më të madhe se 5 milionë euro, ndërsa Parizienët nuk janë të gatshëm për të ofruar aq.

Mbetet ta shohim se a do të pranojë spanjolli pagë më të ulët, pasiqë për të nuk ka më vend  te Bayerni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here