A mund ta qëlloni se kush është më i miri gjatë stërvitjeve te Chelsea?

Sipas të gjitha gjasave nuk do ta qëlloni se kush është më i miri në stërvitje te Chelsea sipas Victor Moses.

Victor Moses gjatë një interviste për mediat angleze ka zbuluar se cili lojtarë tregon më së shumti dëshirë për tu stërvitur.

Vështirë se do ta gjenit, ai është Ross Barkley.

Barkley u transferua në Stamford Bridge nga Everton dhe për shkak të lëndimeve nuk arriti të sigurojë vendin e tij në formacionin e Contes.

Të gjithë punojmë, por nëse do të mundesha ta veçoja një lojtarë, ai është Ross Barkley. Ai pati një lëndim të rëndë, por tani e ka filluar mirë sezonin, ka zbuluar Moses.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here