Lëvizje në stolin e Milanit: Ndeshja ndaj Romës vendimtare për Gattuson, traineri i ri është bërë i njohur!

Në rast se Milani sonte humbet nga Roma, traineri i Rosonerëve Gennaro Gattuso rrezikon shkarkimin.

Gattuso është nën presion pas humbjes me Napolin dhe ndeshja e sontme ndaj Romës do të jetë vendimtare për të.

Zëvendësuesi i Gattusos pritet të jetë Antonio Conte, i cili është i lirë pas largimit nga Chelsea.

Mbetet ta shohim se çfarë do të ndodhë në stolin e Milanit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here