Luis Enrique ka bërë ndryshime revolucionare në përfaqësuesen e Spanjës

Traineri i ri i përfaqësueses së Spanjës, Luis Enrique ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar, për dy ndeshjet e ardhshme miqsore.

Enrique ka bërë ndryshime të mëdha, duke lënë jashtë listës Jordi Alban, Koken dhe Iago Aspas.

Emrat e ri në përfaqësuesen e Spanjës janë Pau Lopes, Diego Llorente, Jose Gaja, Seballos dhe Suso. Gjithashtu në përfaqësuese janë rikthyer Marcos Alonso dhe Sergio Roberto.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here