Barcelona-Huesca (LIVE)

Barcelona dhe Huesca do të përballen në gjiron e tretë të La Liga me fillim prej orës 18:30.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here