Bechkam emëron klubin e tij të ri Inter Miami

Ish kapiteni i Anglisë, David Beckham ka zbuluar emrin e klubit të tij që do të fillojë të garojë në MLS nga viti 2020.

David Beckham nëpërmjet një postimi në Instagram ka zbuluar emblemën dhe emrin e klubit të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here