Gjermani-Francë (LIVE)

Gjermania dhe Franca do të përballen në ndeshjen e Ligës së Kombeve me fillim prej orës 20:30.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here