Walker turpëron Dele Alli dhe Maguire (VIDEO)

Kyle Walker mesa duket po ia kalon shumë mirë në grumbullimin e Anglisë. Përveç aftësive të tij të padiskutueshme në fushën e futbollit, ai po tregon edhe një sens humori në rrjetet sociale.

Me siguri do të ketë marrë ca leksione nga shoku i ekipit te City Benjamin Mendy.

Në dy videot më poshtë shihet Walker që u kalon topin poshtë këmbëve shokëve të ekipt Harry Maguire dhe Dele Alli, dhe më pas i bën zoom fytyrës së tyre me në sfond këngën e mirënjohur të Paul Simon Hello Darkness My Old Friend.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here