Zbulohet arsyeja absurde se pse Fabinho nuk po luan për Liverpoolin!

Mesfushori defanziv i Liverpoolit, Fabinho nuk ka luajtur ende asnjë ndeshje me Liverpoolin edhe pse në Anfield arriti si një transferim i rëndësishëm.

Fabinho ende nuk ka debutuar me Liverpoolin, ndërsa tifozët janë të interesuar shkakun.

E përditshmja angleze, Mirror ka bërë të ditur se arsyeja se pse Fabinho nuk po luan, pasiqë braziliani nuk din të flasë anglisht.

Fabinho ka filluar me mësimin e gjuhës angleze dhe pritet që të debutojë javët në vijim.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here