Hysaj pranë rinovimit me Napolin

Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare, Elseid Hysaj është pranë rinovimit të kontratës me Napolin, shkruan Calciomercato.

Shkodrani ka tërhequr vëmendjen me paraqitjet e tij dhe është përfolur rreth një transferimi të tij në Premier League ose te Juventusi, por Hysaj duket se do të qëndrojë në San Paolo.

Kontrata aktuale e Hysaj skadon në vitin 2021.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here