Real Madrid me sy nga sulmuesi i Manchester Cityt

Real Madrid janë të interesuar për sulmuesin e Manchester Cityt, Brahim Diaz, shkruan Evening Standard.

19-vjeçari ka vendosur të qëndrojë në Etihad dhe të luftojë për më shumë minuta.

Manchester City nuk dëshirojnë ta shesin atë dhe për Madrilenët do të jetë një mision mjaftë i vështirë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here