Manchester United ka filluar kërkimin e zëvendësuesit të Pogbas – këto janë emrat!

Mediat angleze shkruajnë se Paul Pogba ka vendosur që të largohet nga Manchester United.

Sipas informacioneve të fundit, Djajtë e Kuq kanë filluar kërkimin e zëvendësuesit të tij.

Në listën e United janë Milinkovic Savic, Rabiot dhe Ndombele.

Manchester United po përgatitet për një jetë pa Pogba dhe njëri nga emrat e përmendur më lart pritet të transferohet në Old Trafford.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here