Inter nuk ka të ndalur: Dy sulmues në shënjestrën e Neroaxurëve

Neroaxurët dëshirojnë shërbimet e dy sulmuesve të rinj.

Tottosport shkruan se Interi është i interesuar për shërbimet e Anthony Martial dhe Hirving Lozano.

Martial nuk bën pjesë në planet e Mourinhos, ndërsa kontrata e tij skadon në fund të sezonit dhe disa klube janë të interesuara për shërbimet e tij.

Lozano nga ana tjetër pas paraqitjeve të mira në Botërorin e Rusisë ka tërhequr vëmendjen e Barcelonës, ndërsa në garë për të tani është futur edhe Interi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here