Manchester United nuk ka plane për shitjen e Martial

Manchester United nuk e ka ndërmend ta shesë Anthony Martial, shkruan The Sun.

Monaco do ta përfitojë gjysmën e shumës në rast se Djajtë e Kuq vendosin ta shesin francezin.

Për këtë shkak kryesia e klubit nuk është e interesuar për shitjen e Martial dhe shpresojnë se francezi do të rikthehet përsëri në formën e tij më të mirë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here