Përleshje brutale mes tifozerisë së Partizanit dhe Crvena Zvezdës: Humbet jetën një tifoz!

Një tifoz i Partizanit të Beogradit ka humbur jetën gjatë një përleshjeje me tifozerin rivale të Crvena Zvezdës.

Tifozeritë kishin lënë takim dhe pas përleshjes ka humbur jetën një tifoz, ndërsa mediat serbe raportojnë se edhe një tjetër tifoz është në gjendje të rëndë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here