FOTO: Enis Bardhi ndër ekzekutuesit më të mirë në FIFA 19!

Futbollisti i Levantes, Enis Bardhi është në kategori me Lionel Messin si ekzekutues më i mirë i gjuajtjeve të lira në FIFA 19.

Në vendin e parë është Lionel Messi me vlerësimin 94, pas tij është Giovinco 93 aq sa Calhanoglu.

Pas tyre vjen Miralem Pjanic mevlerësimin 92 dhe Enis Bardhi me lojtarin e Valencias, Parejo 90.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here