Goli më qesharak i javës, shënohet në Turqi (video)

Ndeshja e fundjavës në Superligën turke, mes Beshiktashit dhe Jeni Malatiasporit, përfundoi me fitoren e vendasve në shifrat 2-1, por ajo që bëri përshtypje ishte goli i miqve, shënuar me shumë vështirësë në minutën e 89-të.

Pas shumë tentativave dhe sorollatjes së topit pothuajse në të gjithë zonën e Beshiktashit, Guilherme arriti të çonte në rrjetë topin.

https://youtu.be/Ij2PQLigJ-M

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here