Gjigantët e Premier League po monitorojnë situatën e Rakitic

Chelsea, Manchester United dhe City janë duke monitoruar situatën e Ivan Rakitic në Camp Nou.

Chelsea, Man Utd dhe Man City janë të interesuara rreth kroatit, pasiqë Katalanasit kanë bërë të ditur se për momentin nuk është e mundshme që ti ofrohet kontratë e re Rakiticit.

Deklarata e Bartomeu, ka ndezur alarmin te gjigantët anglez të cilët po e vëzhgojnë me vëmendje kroatin.

Përveç gjigantëve anglez, interesim për Rakitic ka shfaqur edhe PSG.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here