Notat e futbollistëve: Liverpool – PSG

“Reds” fituan me rezultat të ngushtë, 3:2

Sturridge dhe Milner realizuan në pjesën e parë për vendësit.

Rezultati u barazua nga golat e Munier dhe Mbappe.

Megjithatë, Firmino shënoi në minutën e fundit dhe ia siguroi Liverpoolit fitoren e madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here