Një lajm fantastik për tifozët e Man Utd nga Pogba

Paul Pogba ka thënë se ekipi i “Red Devils” ka tejkaluar problemet.

Man Utd ka dalë nga kriza e humbjeve në fillim të sezonit.

Mesfushori Paul Pogba ka thënë se ekipi i “Red Devils” ka tejkaluar problemet dhe është në rrugë të mirë në Premierligë dhe Ligën e Kampionëve.

“Jemi në formë të mirë dhe duhet të vazhdojmë përpara”, u shpreh Pogba.

Man Utd ka arritur fitore të njëpasnjëshme në Premierligë dhe filloi mbarë aventurën në Ligën e Kampionëve me fitore 3:0 ndaj Young Boys.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here