VIDEO: Vrapoi për ta festuar golin dhe ra në gropë

Futbollisti i Kosovës, Benjamin Kololli i dha fitoren mbrëm Zurichut ndaj AEK në Europa League.

Kololli shënoi gol nga penalltia dhe filloi ta festojë golin, por harroi një detaj të rëndësishëm.

Ai kërceu murin reklamues dhe murin e tifozerisë dhe ra në gropë. Kololli kishte rënë në gropën e cila është si masë sigurie mes tifozerisë dhe lojtarëve në fushë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here