Formacionet zyrtare: Barcelona-Girona

Barcelona dhe Girona zhvillojnë ndeshjen e tyre në gjiron e gjashtë të La Liga.

Blaugranët do të përballen me Gironën në derbin e Katalonisë me fillim prej orës 20:45.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

Girona:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here