Një tjetër epizod i hidhur: Pogba dhe Mourinho zihen përsëri!

Marrëdhëniet mes Pogba dhe Mourinho, për një kohë të gjatë nuk janë të mira, por mediat raportojnë se së fundmi ka ndodhur një tjetër zënkë mes tyre.

Sipas mediave angleze, Mourinho e ka qortuar ashpërt Pogban për topin e humbur ndaj Wolverhampton që rezultoi me golin e barazimit nga Mutinho.

Pogba u kundërpërgjigj duke kritikuar publikisht strategjinë e Mourinhos.

Tuttosport shkruan se Pogba po punon për rikthimin e tij te Juventusi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here