E FUNDIT| Manchester United i vendos çmimin Pogba

Paul Pogba është gjithnjë e më pranë largimit nga Old Trafford, ndërsa Djajtë e Kuq më në fund kanë vendosur që ta shesin atë.

Manchester United për shërbimet e Pogba do të kërkojë 200 milionë paund, raporton The Sun.

Francezi është futur në një tjetër konflikt me Jose Mourinhon dhe duket se njëri nga ta do të duhet të largohet nga Old Trafford.

Pogba dëshiron largimin, ndërsa Barcelona dhe Juventusi janë klubet e interesuara për të.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here