Marcelo dhe Vasquez me një urim special për Modric (VIDEO)

Luka Modric dje iu bashkua skuadrës në stërvitje pasi fitoi çmimin si lojtari më i mirë në botë.

Ai fillimisht u fotografua me skuadrën dhe me çmimin e fituar.

Pasi filloi stërvitja, Marcelo dhe Vasquez i bënë atij një urim special duke e shtyrë atë dhe duke ia bërë me dije që mos të bëhet mendjemadh, pas gjithë këtyre trofeve të fituar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here