Spartak publikon fotografinë e gazetares së klubit dhe i çmend të gjithë! (FOTO)

Rusët gjithmonë na surprizojnë. 

Spartak Moskov është gjiganti i futbollit rus, por nga ky klub shpeshherë shohim lajme që nuk kanë të bëjnë aspak me futbollin.

Spartak nëpërmjet Twitterit i ka njoftuar fansat se gazetarja e klubit, Yulia Ushakova ka marrë një lëndim në këmbë.

Si dëshmi klubi publikoi edhe një foto të saj, ku gazetarja shihet e zhveshur dhe këmba e saj është e lidhur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here