Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli, Hysaj përball CR7

Derbi i xhiros së shtatë në Serie A është ai mes Juventusit dhe Napolit.

Favorit është Zonja e Vjetër pasi ka ndihmën edhe të publikut vendas dhe në këtë kampionat kanë të gjitha fitore.

Nga minuta e parë luan edhe Cristiano Ronaldo për vendasit, kurse për mysafirët shqiptari, Elseid Hysaj, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare:

Juventus:

Napoli:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here