Spanjollët zbulojnë arsyen e vërtetë se përse Ronaldo u largua nga Reali

Transferimi i Ronaldos te Juventusi ende është temë kryesore në mediat sportive dhe shumica nga to po mundohen ta zbulojnë arsyen e vërtetë për largimin e portugezit nga Madridi.

Ronaldo luajti 9-të sezone te Reali dhe fitoi çdo trofe të mundshëm.

Megjithatë Perez vendosi ta shesë atë për 100 milionë euro, pasiqë CR7 ka shprehur vetë dëshirën për tu larguar nga Madridi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here