PSG investon në të ardhmen: Rinovon kontratën me mbrojtësin e talentuar

Mbrojtësi i ri ka rinovuar kontratën deri në vitin 2023.

Para ndeshjes me Crvena Zvezdën, PSG ka vendosur që të investojë në të ardhmen e skuadrës. PSG në faqen zyrtare ka bërë të ditur se ka rinovuar kontratën me Colin Dagba  deri në vitin 2023.

Dagba është 20 vjeç dhe në Paris arrit para tre vitesh si një lojtarë me potencial të madh.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here