Ndeshje direkt: Juventus-Young Boys

Juventus dhe Young Boys do të përballen në gjiron e dytë të Ligës së Kampionëve me fillim prej orës 18:55.

Ndeshjen live në HD mund ta ndiqni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here