Formacionet zyrtare: PSG-Crvena Zvezda

PSG dhe Crvena Zvezda do të përballen në gjiron e dytë të Ligës së Kampionëve në kuadër të grupit C.

Parizienët janë nikoqir të Zvezdës në Parkun e Princave, aty ku do të kërkojnë tre pikët e para në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Zvezda nga ana tjetër do të tentojë të bëjë ndonjë tjetër surprizë, pas ndeshjes 0-0 ndaj Napolit.

Formacionet startuese:

PSG:

Crvena Zvezda:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here