SHOK NË MUNICH: Ylli i Bayernit drejt largimit

Bayerni i Munichut nuk e ka nisur mirë sezonin e ri nën drejtimin e Niko Kovac dhe në kampin e Bavarezëve nuk po mbizotëron atmosferë e mirë.

Sport shkruan se, Mats Hummels po konsideron largimin nga Allianz Arena.

Gjermani nuk është i kënaqur me rotacionet që Niko Kovac po bën në skuadër dhe është i gatshëm për tu larguar nga Bayerni.

Hummels iu bashkua Bayernit në vitin 2016, pas transferimit nga Borussia e Dortmundit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here