VIDEO: Portieri i La Ligas ka bërë një gafë qesharake dhe pranoi një gol nën këmbët e tij

Skuadrat e Gironës dhe Eibar e kanë hapur gjiron e tetë të La Ligas, ndërsa në këtë ndeshje pati një moment mjaftë qesharak.

Portieri serb, Marko Dimitrovik nuk arriti që ta pranojë një top mjaftë të lehtë dhe topi përfundoi në rrjetë  nën këmbët e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here