Khabib: Ai sapo më ka telefonuar

Boksieri rus ka zbuluar se pas meçit e ka telefonuar presidentit i Rusisë, Vladimir Putin, për t’i uruar fitoren.

“Të gjitha mediat flasin për këtë, bëje një fotografi me Putinin, e gjëra të tilla. Ai sapo më ka telefonuar. Më tha se është shumë krenar me mua. Unë fitova dhe ai më uroi”, tha Khabibi pas ndeshjes.

Khabib gjithashtu ka folur edhe për fyerjet që ka marr nga stafi i McGregor, duke i share babanë dhe fenë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here