FOTO: Ousmane Dembele komenton në një postim ku shkruhej se ai ishte vonuar në stërvitje

0

Sipas raportimeve të fundit nga mediat, Ousmane Dembele nuk është në marrëdhënie të mira me trainerin Ernesto Valverde.

Dembele edhe pse pritej që ndaj Interit, ta zëvendësojë Messi, francezi qëndroi në stol gjatë gjithë ndeshjes.

Sipas  mediave Dembele është vonuar në stërvitje dhe kjo ka bërë që Valverde ta lërë atë jashtë ndaj Interit.

Mirëpo francezi në Instagram ka parë një lajm të tillë dhe vendosi të komentojë me emoji duke qeshur me lot.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here