Hazard drejt Realit, Ramos e ‘konfirmon’ në Instagram (FOTO)

0

Eden Hazard dhe Real Madrid janë dy rrugë që priten të bashkohen në fund të këtij sezoni.

Marrëveshja mes lojtarit dhe “Los Blancos” thuhet se është arritur, tani mbetet që Chelsea dhe Reali të zgjidhin termat financiar, që mund të përmbyllet për 100 milionë euro.

Teksa ka disa ditë që ka rënë në qetësi kjo situatë, është Sergio Ramos që ka dhënë një tjetër shkëndijë në vrazhdën e negocimit mes palëve, që belgu të kalojë në “Bernabeu”.

Kapiteni madrilen ka filluar ta ndjekë në Instagram 28-vjeçarin e Chelsea, që nga sezoni i ardhshëm duket se do e ketë shok skuadre.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here