Eden Hazard turpëron bashkëlojtarët në stërvitje (video)

0

Anësori belg, i cili ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjeçare me ekipin e Zinedine Zidane, u bashkua me shokët e tij të ri përpara tre ndeshjeve para-sezonale në ditët në vijim.

Dhe duke gjykuar nga këto theksime individuale në Montreal, ai duket të jetë në humor të mirë për të pasur një ndikim të menjëhershëm.

Real Madridi do të marrë pjesë në International Champions Cup për të katërtin vit me rradhë.

Ata do të udhëtojnë në Houston në ndeshjen e tyre të parë të turneut më 20 korrik, ku do përballen kundër kampionëve të Bundesligës Bayern Munich.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here