Mourinho dhe Allegri në garë për tu bërë trajner te gjiganti Europian!

0

Plas kaosi te PSG.

Dy futbollistë të ekipit francez, pas ndeshjes me Rennes, sipas asaj që shkruan “L’Equipe” dhe “France Football”, janë parë të diskutojnë me njëri tjetrin duke u futur në tunel dhe duke thënë “si luajtëm sot? More vesh gjë për skemën?”…

Trajneri Thomas Tuchel, këtë sezon, është i  thërritur të bëjë diferencën, ndryshe largimi është i  sigurt. Dhe, në rradhë janë dy super trajnerë të papunë: Massimiliano Allegri dhe Jose Mourinho.

Sipas asaj që shkruan “Soccer Link”, drejtori sportiv Leonardo është duke menduar për Massimiliano Allegrin.  Trajneri vlerësohet shumë nga braziliani.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here