Juventus në pole position për yllin e Premier League

0

Juventusi është në pole position për të siguruar shërbimet e Nemanja Matic.

Klubi bardhezi qëndron i pari në garën për të firmosur me mesfushorin serb të Manchester United.

31-vjeçari është në skandencë kontrate me Djajtë e Kuq dhe është jashtë planeve të trajnerit Ole Gunnar Solskjaer i cili nuk e aktivizon.

Matic duke iu referuar atyre çfarë shkruajnë mediat angleze mund të transferohet te Juventusi verën e ardhshme me parametër zero.

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here