Zhbllokohet ndeshja, Di Maria shënon ndaj Realit (VIDEO)

0

Paris Saint-Germain ka shënuar golin e avantazhit me Angel Di Maria-n në minutën e 14’ të takimit.

Ish-lojtari i Los Blancos ka shënuar me shumë klas në portën e Courtois dhe nuk ka nguruar të festojë.

 

Reklama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here