Lazio – Juventus, e gjithë vëmendja te kjo gazetare e sportit

Diletta Leotta vazhdon të zgjojë vëmendje në stadiumet italiane.

Gazetarja e njohur e “DAZN”, Diletta Leotta konsiderohet si ‘mbretëresha’ e Instagramit në Itali duke marrë mijëra ‘pëlqime’.

E veshur në xhinse, Leotta ka çmendur fansat e saj me paraqitjen gjatë ndeshjes Lazio – Juventus.

Diletta Leotta fillimisht ka nisur si prezantuese e motit në Sky Tg24 dhe më pas në kanalet e sportit ku u specializua te Serie B.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here