Juventus-Barcelona, gati super shkëmbimi!

Barcelona dhe Juventus po bëhen gati që të shkëmbejnë kokë më kokë Ivan Rakitiç dhe Douglas Costa.

Pasi kjo gjë nuk u realizua gjatë janarit, gjithçka ka mbetur që të mbarohet gjatë kësaj vere në mes të dy klubeve të cilat duket se kanë gjetur gjuhën e përbashkët për këtë shkëmbim.

Juventus që një kohë të gjatë po e kërkon Ivan Rakitiçin por më herët kishte qenë e gatshme të ofrojë Bernardeschin por jo anësorin brazilian ndërsa tani duket se gjërat kanë ndryshuar me juventinët që duket se do të lëshojnë pe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here