Paris Saint Germain – Borussia Dortmund, formacionet!

Në ndeshjen që do zhvillohet sonte prej orës 21:00 në mes të PSG dhe Borussia Dortmund ky pritet që të jetë formacioni startues i dy skuadrave.

PSG (4-4-2): Navas; Kehrer, Kimpembe, Silva, Kurzawa; Di Maria, Gueye, Marquinhos, Neymar; Mbappe, Cavani

Borussia Dortmund (3-4-3): Burki; Piszczek, Hummels, Zagadou; Hakimi, Can, Witsel, Guerreiro; Sancho, Haaland, Hazard

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here