Rangnick te Milani? – Ja çfarë thotë agjenti i gjermanit

Ralf Rangnick është emri më i përfolur ditëve të fundit në mediat sportive. 

Gjermani raportohet se ka arritur marrëveshje  tre vjeçare me Rosonerët dhe  se do ta marrë drejtimin e Milanit në verë.

Mirëpo agjenti i Rangnick, Marc Kosicke  në një intervistë për Bild ka mohuar zërat për një marrëveshje.

“Ivan Gazidis dhe Ralf njihen për një kohë të gjatë dhe kanë komunikim të rregullt. Por për momentin nuk është planifikuar ndonjë bashkëpunim mes tyre”, ka thënë Kosicke.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here