Mourinho gjen përforcimin e tij të ri!

Jose Mourinho dëshiron që ta ketë sjellë tek Tottenham portierin e Bournemouth, Aaron Ramsdale, raporton Express Sport.

Megjithatë Spurs nuk do të jenë në vetme në këtë garë pasi për 21 vjeçarin është shumë e interesuar edhe skuadra rivale, Chelsea.

Portieri i U-21 të Anglisë po kalon një sezon shumë të mbarë dhe ka rënë në vëzhgimin e shumë skuadrave të mëdha europiane që kërkojnë shërbimet e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here