Mustafi i del në mbeshtetje Artetas!

Mikel Arteta disa ditë më parë u diagnostifikua me Coronavirus.

Në përkrahje të trajnerit ka dalë futbollisti me prejardhje shqiptare Shkodran Mustafi i cili ka shprehur mbështetjen morale për spanjollin.

Mustafi për mediat deklaroi:’ Kjo që po ndodh është shumë më e madhe se futbolli. Është e rëndësishme që ne të tregohemi të kujdesshëm dhe të bëjmë të pamundur për të parandaluar sëmundjen.”

Kujtojmë se gjatë kësaj jave u ndërprenë të gjitha ndeshjet në 5 ligat më të mëdha të Europës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here