PSG i vendos çmim të ri: Neymar drejt rikthimit te Barcelona

Te PSG kanë vendosur që ta shesin Neymarin në verë dhe i kanë vendosur brazilianit një çmim prej 150 milionë eurove.

Leonardo ka informuar Bartomeun për çmimin e ri. Braziliani ishte i lidhur me një rikthim në Camp Nou verën e kaluar, mirëpo në fund rikthimi dështoi. Mirëpo duket se këtë verë Neymar do të rikthehet te Barcelona.

Parisienët kanë vendosur që ta shesin Neymar në mënyrë që ta mbajnë Mbappen. Khelaifi është i gatshëm ta bëjë Mbappen futbollistin më të paguar në botë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here